Sezon wakacyjny 2023 otwarty!

Zgodnie z utrwalającą się zgierską tradycją, na terenie rekreacyjnego ośrodka Malinka odbyło się w dniach 24-25 czerwca 2023 roku uroczyste otwarcie sezonu letniego. Wśród wielu atrakcji i niespodzianek dostępnych uczestnikom weekendowego relaksu nad wodą znalazły się prezentacje jednostek organizacyjnych Miasta. Skorzystaliśmy z tej okazji, wystawiając namiot, w którym można było dowiedzieć się wszystkiego o projekcie „Zgierz – nowoczesne miasto po godzinach”.

Projektowe stoisko oferowało nie tylko szeroki zakres informacji o działaniach podejmowanych w ramach realizowanych przedsięwzięć. Zainteresowane osoby dostawały folder informacyjny a także upominki – którymi stały się nasze projektowe gadżety. Najbardziej zadowolone były dzieci, bo wśród prezentów znalazły się, wykonane specjalnie na otwarcie wakacyjnego sezonu, nadmuchiwane piłeczki, idealne do zabawy w wodzie i na plaży.

Wśród odwiedzających eksponowany namiot nie zabrakło osób szczerze zainteresowanych treścią projektu, jego zasięgiem i zakresem podejmowanych działań. Z chęcią odpowiadaliśmy na zadawane pytania, a chętnym do głębszego zapoznania się z ideami naszego projektu zapraszaliśmy do źródeł internetowych: nowej aplikacji miejskiej oraz na podstronę Rozwój Lokalny.

Prezentacja naszych działań zaplanowana została jako zadanie promocyjne realizowanego przez Gminę Miasto Zgierz projektu „Zgierz – nowoczesne miasto po godzinach”, współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach Programu „Rozwój Lokalny”.