Szesnastu nowych partnerów Zgierskiej Karty Mieszkańca

Będą następne rabaty! Przedstawiciele kolejnych szesnastu lokalnych firm podpisali z Prezydentem Miasta Zgierza Przemysławem Staniszewskim umowy partnerskie. Przystąpili w ten sposób do Zgierskiej Karty Mieszkańca.

Wśród nowych Partnerów miejskiego programu lojalnościowego znalazły się następujące firmy: Paparazzi (foto studio), Driver (auto szkoła), Olaya (sklep jubilerski), Z prawdziwego zdarzenia (księgarnia i antykwariat), GS Contenairs (wynajem i sprzedaż kontenerów), Sienada (przesyłki kurierskie), PSS Zgoda (sieć sklepów), Szkolenia z pasją (coaching), Malwa (kosmetologia estetyczna), Fun Ride (wypożyczalnia rowerów elektrycznych), Offroad Brothers (sklep rowerowy), Devspace (druk, reklama), Gliniane Knieje (ceramika), CJA Helen Doron (szkoła językowa), Akademia Wizerunku (kosmetologia), Bella Ciało (kosmetologia).

To znaczy, że w tych właśnie punktach na terenie miasta użytkownicy Zgierskiej Karty Mieszkańca mogą liczyć na zniżki, promocje, rabaty lub oferty specjalne. Wykaz szczegółowy tych benefitów będzie sukcesywnie uzupełniany na stronie www.karta.miasto.zgierz.pl w zakładce “Twoje korzyści”.

Podpisanie nowych umów w programie oznacza wydłużenie się listy Partnerów Zgierskiej Karty Mieszkańca: jest ich obecnie trzydziestu jeden. Grupa ta stale się powiększa, bo do Zgierskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorców trafiają kolejne deklaracje. Przypomnijmy: zgodnie z zasadą działania naszego programu lojalnościowego, użytkownicy karty mogą liczyć na korzyści w postaci zniżek czy benefitów specjalnych – a oferujące te korzyści firmy zyskują lepszy dostęp do klienta oraz dodatkową promocję.

Zgierska Karta Mieszkańca powstała w ramach Projektu „Zgierz – nowoczesne miasto po godzinach” współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021 w ramach programu „Rozwój Lokalny”.